ΑΠΟΣΠΑΣΕΙΣ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΕΝΤΟΣ ΠΥΣΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Α) Από τη Διευθύνση Π.Ε. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ καλούνται οι εκπαιδευτικοί όλων των ειδικοτήτων και όσοι από αυτούς βρίσκονται στη  διάθεση του ΠΥΣΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ και επιθυνούν να αποσπαστούν- τοποθετηθούν σε σχολικές μονάδες εντός του ΠΥΣΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ να υποβάλλουν αίτηση- δήλωση στη γραμματεία του ΠΥΣΠΕ από 15-7-2013 μέχρι και 19-7-2013.

Β) Καλούνται  οι εκπαιδευτικοί  των ειδικοτήτων (ΠΕ11, ΠΕ06, ΠΕ16,) να υποβάλλουν αίτηση – δήλωση συμπλήρωσης του υποχρεωτικού τους ωραρίου σε σχολικές μονάδες του ΠΥΣΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ.

Σας επισημαίνουμε ότι τα προβλεπόμενα δικαιολογητικά βάσει των οποίων θα γίνει η μοριοδότηση των αιτήσεων είναι υποχρεωμένοι να τα προσκομίσουν μόνο οι εκπαιδευτικοί οι οποίοι δεν είχαν κάνει αίτηση μετάθεσης τον περασμένο Ιανουάριο. Για τους υπόλοιπους εκπαιδευτικούς τα απαραίτητα δικαιολογητικά θα αναζητηθούν αυτεπάγγελτα από την Υπηρεσία μας.

Πληροφορίες στη γραμματεία ΠΥΣΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 24410 79983  FAX24410 71611

Για έντυπο αίτησης – τοποθέτησης εντός ΠΥΣΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ πατήστε εδώ

Για έντυπο αίτησης – τοποθέτησης , συμπλήρωσης ωραρίου ειδικοτήτων εντός ΠΥΣΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ πατήστε εδώ