Από τη Διεύθυνση Π/θμιας Εκπ/σης Καρδίτσας ανακοινώνεται ότι:

1. Την Τρίτη, 1.8.2017, οι νέοι Διευθυντές/ντριες 4/θέσιων και άνω Δημοτικών Σχολείων, καθώς και όσοι/ες παραμένουν Διευθυντές/ντριες στο ίδιο σχολείο, θα κάνουν ανάληψη υπηρεσίας στο γραφείο της Δ/νσης Π/θμιας Εκπ/σης Καρδίτσας, από 08:00 έως 15:00 και στη συνέχεια στο σχολείο τοποθέτησής τους. Όσοι/ες αδυνατούν να παραστούν αυτοπροσώπως την 1.8.2017, να αποστείλουν την αναφορά ανάληψης μέσω fax (2441071611) ή με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στη διεύθυνση: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., σκαναρισμένη, με υπογραφή και παρακαλούνται να καταθέσουν αργότερα την πρωτότυπη αναφορά ανάληψης.
  2. Στα σχολεία που υπάρχει αλλαγή Διευθυντή/ντριας, πρέπει οι νέοι Διευθυντές/ντριες να έρθουν σε επικοινωνία με τους/τις απερχόμενους/νες, ώστε να φροντίσουν για τη σχετική διαδικασία παράδοσης – παραλαβής.

ΕΝΤΥΠΟ ΑΝΑΦΟΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ