Αγαπητοί συνάδελφοι,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε για ένα επιμορφωτικό σεμινάριο που οργανώνει η Ένωση Ελλήνων Φυσικών σε συνεργασία με το Πανεπιστήμιο Αιγαίου και αφορά την Σχολική Ψυχολογία. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε στο επισυναπτόμενο αρχείο.

Η Διάρκεια του προγράμματος είναι 400 ώρες, 8 μήνης διάρκειας

150 ώρες δια ζώσης.

150 ώρες e-learning.

70 ώρες εκπόνηση εργασίας.

30 ώρες παρακολούθηση Συνέδριου.

Έναρξη μαθημάτων: Σεπτέμβριος 2019

Τα μαθήματα θα γίνονται το τελευταίο Σαββατοκύριακο, κάθε μήνα. Ώρες 09.00 έως 14.30.

Στο τέλος του προγράμματος θα δοθεί ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗΣ στην ΣΧΟΛΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ από το Πανεπιστήμιο Αιγαίου.

Τμήματα μέχρι 40 ατόμων
*Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας

Πληροφορίες – Εγγραφές:

Γραμματεία της ΕΕΦ τηλ. 210 3635701 Πολυχρονάτος Κώστας, ώρες 10:00-14:00
Περισσότερες πληροφορίες  Δημητριάδου Δέσποινα  6977502682

Αποστολή της αίτησης στο e-mail:  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Οικονομικό κόστος: 480€

Ειδικές τιμές: Μέλη Ε.Ε.Φ. Άνεργοι – Πολύτεκνοι – Α.Μ.Ε.Α.

Προκαταβολή 100€ και το υπόλοιπο ποσό θα καταβάλλεται τμηματικά σε τρείς δόσεις.

Με εκτίμηση,

Το Διοικητικό Συμβούλιο ΕΕΦ

ΕΝΩΣΗ ΕΛΛΗΝΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ
Γριβαίων 06, 10680
2103635701, Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.