Το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Καρδίτσας σύμφωνα με την 21η/18-07-2018 Πράξη του:

Α) καλεί τους εκπ/κούς κλάδου ΠΕ70 –Δασκάλων, που ανήκουν οργανικά στο Δημοτικό Σχολείο Ανάβρας, και επιθυμούν να κριθούν λειτουργικά υπεράριθμοι, να υποβάλλουν σχετική δήλωση με τα απαραίτητα δικαιολογητικά (Πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης, εντοπιότητας, συνυπηρέτησης, βεβαίωση σπουδών τέκνου) στη γραμματεία του Π.Υ.Σ.Π.Ε. αυτοπροσώπως ή με αποστολή στο fax: 2441354516 ή και με e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. σκαναρισμένες με υπογραφή, από την Πέμπτη 19-07-2018 μέχρι και τη Δευτέρα 23-07-2018 και ώρα 14:00΄.

Όσοι εκπ/κοί κατέθεσαν δικαιολογητικά με την αίτηση βελτίωσης θέσης που έκαναν τον Νοέμβριο του 2017, δε χρειάζεται να τα προσκομίσουν εκ νέου.

Α. ΠΙΝΑΚΑΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΩΝ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΩΝ

Α/Α

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΑ

1

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΑΒΡΑΣ

1

Β) ολοκλήρωσε τη διαδικασία σχετικά με τον ονομαστικό χαρακτηρισμό λειτουργικά υπεράριθμων εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ70-Δασκάλων για το διδακτικό έτος 2018-2019, όπως δημοσιεύεται στο σχετικό δελτίο τύπου

Για να δείτε το δελτίο τύπου πατήστε ΕΔΩ.