20231221 DEL 003

Τη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καρδίτσας επισκέφτηκαν την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου, μικροί μαθητές και μαθήτριες νηπιαγωγείων της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καρδίτσας με τις εκπαιδευτικούς και τους γονείς τους για να πουν τα κάλαντα στον Διευθυντή και το προσωπικό της Διεύθυνσης.

Ο Διευθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καρδίτσας κ. Κωνσταντίνος Γκόλτσος και το προσωπικό της Διεύθυνσης υποδέχτηκαν με μεγάλη χαρά και συγκίνηση μαθητές και μαθήτριες από το 1ο Νηπιαγωγείο Καρδίτσας με τη Διευθύντρια κ. Ε. Χατζηδημητρίου, το 13ο Νηπιαγωγείο με τη Διευθύντρια κ. Α. Σφήκα, το 6ο Νηπιαγωγείο Καρδίτσας με την Αναπληρώτρια Διευθύντρια κ. Ρ. Κουκουράβα και το 5ο Νηπιαγωγείο με την αναπληρώτρια Προϊσταμένη κ. Ι. Χαρίση.

20231221 DEL 004

Ο Διευθυντής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καρδίτσας συνεχάρη τα παιδιά, τους γονείς τους και τις εκπαιδευτικούς των σχολείων και τους ευχήθηκε Καλές Γιορτές και μια Χαρούμενη νέα χρονιά.

20231221 DEL 005