Από τη Δ/νση και το ΠΥΣΠΕ Καρδίτσας ανακοινώνονται οι προσωρινές τοποθετήσεις υπεράριθμων εκπ/κών κλάδων ΠΕ60 και ΠΕ70 σε σχολικές μονάδες της Π.Ε Καρδίτσας για το σχολικό έτος 20
15-2016:
ΠΕ 60
1. Τσιώλη-Προσγολίτη Γεωργία: από 14ο Ν/Γ Καρδίτσας στο 33ο Ν/Γ Καρδίτσας
2. Σφήκα Πλακιά Αγγελική: από 29ο Ν/Γ Καρδίτσας στο 39ο Ν/Γ Καρδίτσας
3. Σκαρμούτσου Λεμονιά: από Ν/Γ Σταυρού στο 28ο Ν/Γ Καρδίτσας
4. Παναγιωτίδου Ουρανία: από Ν/Γ Αρτεσιανού στο 2ο Ν/Γ Καρδίτσας
5. Μητρούση Θωμαΐς: από 34ο Ν/Γ Καρδίτσας στο 6ο Ν/Γ Καρδίτσας
6. Κωτούλα Αναστασία: από Ν/Γ Προδρόμου στο Ν/Γ Κρύας Βρύσης
7. Πλιάρη Ζωή: από Ν/Γ Βλοχού στο 1ο Ν/Γ Παλαμά
8. Παπαδάκη Κωνσταντίνα: από 3ο Ν/Γ Παλαμά στο 2ο Ν/Γ Παλαμά
9. Μπακαλοπούλου Μαγδαληνή: από Ν/Γ Καππαδοκικού στο 4ο Ν/Γ Σοφάδων
10. Μανούκα Καρακώστα Χρυσούλα: από Ν/Γ Μεσενικόλα (λόγω αναστολής λειτουργίας) στο 28ο Ν/Γ Καρδίτσας
11. Καλύβα Ελένη: από Ν/Γ Κέδρου στο 10ο Ν/Γ Καρδίτσας
12. Κραγιοπούλου Ελένη: από Ν/Γ Μακρυχωρίου στο 15ο Ν/Γ Καρδίτσας
13. Ρίζου Βαλέρια: από Ν/Γ Μητρόπολης στο 15ο Ν/Γ Καρδίτσας
14. Ρέππα Δέσποινα: από Ν/Γ Αγ. Τριάδας στο 10ο Ν/Γ Καρδίτσας
15. Χατζοπούλου Αικατερίνη: από Ν/Γ Κυψέλης στο 5ο Ν/Γ Καρδίτσας
16. Κοψαχειλάκου Σταυρούλα: από Ν/Γ Φίλιας (λόγω αναστολής λειτουργίας) στο 10ο Ν/Γ Καρδίτσας
17. Κουκουράβα Ουρανία: από Ν/Γ Φαναρίου (λόγω αναστολής λειτουργίας) στο 23ο Ν/Γ Καρδίτσας
18. Μουλαντζίκου Στυλιανή: από Ν/Γ Κοσκινά στο 33ο Ν/Γ Καρδίτσας
19. Χατζηλαδά Αναστασία: από Ν/Γ Ανθοχωρίου (λόγω αναστολής λειτουργίας) στο 4ο Ν/Γ Σοφάδων
20. Παραθύρα Αθηνά: από Ν/Γ Ρεντίνας (λόγω αναστολής λειτουργίας) στο 22ο Ν/Γ Καρδίτσας
21. Δημακοπούλου Βασιλική: από διάθεση στο Ν/Γ Αγναντερού
22. Λιόβα Παρασκευή: από διάθεση στο 5ο Ν/Γ Σοφάδων
23. Τσουπαροπούλου Αντωνία: από διάθεση στο Ν/Γ Καρποχωρίου
24. Μυριούνη Ευγενία: από Ν/Γ Αργυρίου (λόγω αναστολής λειτουργίας) στο 5ο Ν/Γ Σοφάδων
25. Παπαγιάννη Στέλλα: από διάθεση στο 37ο Ν/Γ Καρδίτσας
26. Βύρλιου Φλωρεντία: από Ν/Γ Αγ. Θεοδώρου στο 15ο Ν/Γ Καρδίτσας
27. Σαββάλα Ειρήνη: από διάθεση στο Ν/Γ Μητρόπολης
28. Καπέλα Μαρία: από Ν/Γ Κρύας Βρύσης στο Τ.Ε. του 6ου Ν/Γ Καρδίτσας χωρίς αίτησή της προς το συμφέρον της υπηρεσίας.
ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ ΑΡΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΑΣ (ΠΕ 60)
1. Τοπαλίδου Στέλλα: στο Ν/Γ Καλλιθήρου
ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ (ΠΕ60)
1. Λέτσιου Μαρία
ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ
1. Ν/Γ Λουτροπηγής: 1 κενό
2. Ν/Γ Λεονταρίου: 1 κενό
3. Ν/Γ Καρποχωρίου: 1 κενό
4. 1ο Ν/Γ Μουζακίου: 1 κενό
5. Ν/Γ Αγ. Θεοδώρου: 1 κενό
ΠΕ 70
1. Αναγνώστου Ρομίνα-Ιωάννα: :από 1ο Δ.Σ Παλαμά στο 3ο Δ.Σ Παλαμά
2. Ζορμπά Βικτωρία : από Δ.Σ Ιτέας στο 3ο Δ.Σ Παλαμά
3. Ζαφειροπούλου Αναστασία : από Δ.Σ Φύλλου στο 3ο Δ.Σ Παλαμά
4. Καριντζιά Μαρία: από Δ.Σ. Κοσκινά στο 3ο Δ.Σ. Παλαμά
5. Λάππας Βασίλειος : από Δ.Σ Σταυρού στο 1ο Δ.Σ Καρδίτσας
6. Μούστου Γαβριέλλα : από Δ.Σ Κυψέλης στο 2ο Δ.Σ Καρδίτσας
7. Λέτσιος Ιωάννης : από Δ.Σ Σταυρού στο 2ο Δ.Σ Καρδίτσας
8. Παπαδάκη Ανδρονίκη : από Δ.Σ Καλλιφωνίου στο 2ο Δ.Σ Καρδίτσας
9. Τσέλιος Φώτιος: : από 2ο Δ.Σ Σοφάδων στο 8ο Δ.Σ Καρδίτσας
10. Κόφφα Πολυξένη: : από Δ.Σ Προαστίου στο 2ο Δ.Σ Καρδίτσας
11. Τσάβαλος Αναστάσιος : από Δ.Σ Ιτέας στο 4ο Δ.Σ Καρδίτσας
12. Μερεντίτη Κωνσταντία: από Δ.Σ Μακρυχωρίου στο 5ο Δ.Σ Καρδίτσας
13. Μπουγουλιά Ευαγγελία : από Δ.Σ Καλλιθήρου στο 5ο Δ.Σ Καρδίτσας
14. Στύλου Ευαγγελία : από Δ.Σ Καλλιφωνίου στο 10ο Δ.Σ Καρδίτσας
15. Τσιχτής Ευάγγελος : από Δ.Σ Καλλιφωνίου στο 5ο Δ.Σ Καρδίτσας
16. Παναγιωτίδου Μελπομένη: από Δ.Σ Μακρυχωρίου στο 5ο Δ.Σ Καρδίτσας
17. Κωδωνάκης Κων/νος : από Δ.Σ Μακρυχωρίου στο 2ο Δ.Σ Καρδίτσας
18. Μπαλακώστα Αριστέα: από Δ.Σ Καλλιφωνίου στο 8ο Δ.Σ Καρδίτσας
19. Παπακωνσταντίνου Ελένη: από Δ.Σ Μακρυχωρίου στο 9ο Δ.Σ Καρδίτσας
20. Φλώρου Ιωάννα: : από 3ο Δ.Σ Καρδίτσας στο 12ο Δ.Σ Καρδίτσας
21. Χαλβαντζή Ευθυμία: από Δ.Σ Καλλιφωνίου στο 18ο Δ.Σ Καρδίτσας
22. Ψημμένος Αλέξανδρος : από 19ο Δ.Σ Καρδίτσας στο Δ.Σ Αρτεσιανού
23. Αποστολόπουλος Σπυρίδων : από Δ.Σ Αγίου Θεοδώρου στο Δ.Σ Μητρόπολης
24. Μπούσδρας Σωτήριος : από Δ.Σ Αγίας Τριάδας στο Δ.Σ Βατσουνιάς
25. Γκερμπεσιώτη Γραμματία : από Δ.Σ Κέδρου στο Δ.Σ Ματαράγκας
26. Ρουμελιώτη Άννα : από Δ.Σ Καρποχωρίου στο 5ο Δ.Σ Καρδίτσας
27. Μαγουλιώτη Άννα – Γιαννούλα : από 4ο Δ.Σ Σοφάδων στο Δ.Σ Ματαράγκας
28. Ξάφης Θωμάς : από 4ο Δ.Σ Σοφάδων στο Δ.Σ Κρυονερίου
29. Ντανόπουλος Δημήτριος : από Δ.Σ Σταυρού στο Δ.Σ Καλλιθήρου
30. Γκαραβέλα Σοφία: από 1ο Δ.Σ Μουζακίου στο 2ο Δ.Σ. Μουζακίου
31. Αποστολίδης Γεώργιος: από 14ο Δ.Σ. Καρδίτσας στο 5ο Δ.Σ. Καρδίτσας
32. Λάρδα Ευγενία: από Δ.Σ. Κυψέλης στο Δ.Σ. Μαραθέας
33. Πάτας Δημήτριος: από Δ.Σ. Μαγούλας στο 2ο Δ.Σ. Μουζακίου
ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΤΟΥΣ ΘΕΣΗ ΛΟΓΩ ΑΡΣΗΣ ΤΗΣ ΥΠΕΡΑΡΙΘΜΙΑΣ
1. Κουτσιούμπα Ζωή: στο Δ.Σ. Καρδιτσομάγουλας
2. Χασιώτη Αρετή: στο Δ.Σ. Ιτέας
3. Μπούρης Αθανάσιος: στο 1ο Δ.Σ. Παλαμά
ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ
1. Μπαρούτα Έλλη
2. Κοντοχρήστου Λαμπρινή
3. Φροξυλιάς Παναγιώτης
4. Μητσάκης Χρήστος
ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ
1. Δ.Σ. Αγναντερού: 1 κενό
2. Δ.Σ. Ανθηρού: 1 κενό
3. Δ.Σ. Δρακότρυπας: 1 κενό
4. Δ.Σ. Μαραθέας: 1 κενό