intro symboulio

Η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καρδίτσας  ανακοινώνει τον πίνακα δεκτών αιτήσεων υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών μονάδων  αρμοδιότητάς της, όπως αυτός καταρτίστηκε από το Τοπικό Συμβούλιο Επιλογής Στελεχών της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καρδίτσας, σύμφωνα με την υπ’ αρ. 1/17-01-2023 πράξη του.

Σημειώνεται ότι δεν αναρτάται πίνακας μη δεκτών αιτήσεων υποψηφίων, καθώς όλες οι αιτήσεις κρίθηκαν από το Συμβούλιο ως δεκτές στη διαδικασία επιλογής Διευθυντών Σχολικών Μονάδων .

Οι υποψήφιοι μπορούν να υποβάλουν έγγραφη ένσταση κατά του πίνακα μέσα σε τρεις (3) εργάσιμες ημέρες από την επόμενη της ανάρτησής του, ήτοι από  την Τετάρτη 18-01-2023 έως και την Παρασκευή 20-01-2023. Οι ενστάσεις υποβάλλονται μέσω της ίδιας ειδικής εφαρμογής υποβολής αιτήσεων.

Πίνακας δεκτών υποψηφίων