ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΕ 70 , ΠΕ 60 ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΩΝ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΠΥΣΠΕ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΔΑΚΤΙΚΟ ΕΤΟΣ 2013-2014
Από τη Διεύθυνση ΠΕ και το ΠΥΣΠΕ Καρδίτσας ανακοινώθηκαν οι προσωρινές τοποθετήσεις των εκπαιδευτικών κλάδων ΠΕ 70(Δασκάλων) , ΠΕ 60 (Νηπιαγωγών) και οι συμπληρώσεις των διδακτικών ωραρίων των ειδικοτήτων ΠΕ 11 (Φ.Αγωγής), ΠΕ 06 (Αγγλικών) και ΠΕ16 (Μουσικής)
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΕ 70
Ξάφης Θωμάς από διάθεση στο 6/θ Δ.Σ. Ανάβρας
Τασιάς Ιωάννης από διάθεση στο 2/θ Δ.Σ Μακρυχωρίου
Κοτρώτσιος Γεώργιος από 6ο 12/θ Δ.Σ Καρδίτσαςστο 6/θ Δ.Σ. Μητρόπολης
Οικονόμου Αντιγόνη από 6/θ Δ.Σ. Μητρόπολης στο 1ο 12/θ Δ.Σ. Καρδίτσας
Μπαλαγιάννη Αλεξάνδρα από 2ο 12/θ Δ.Σ. Καρδίτσας στο 12ο 7/θ Δ.Σ. Καρδίτσας
Νταφοπούλου Σταυρούλα από 1ο 6/θ Δ.Σ. Σοφάδων στο 2ο 12/θ Δ.Σ. Καρδίτσας
Μπάγκος Γεώργιος από 8ο 11/θ Δ.Σ. Καρδίτσας στο 2ο 12/θ Δ.Σ. Καρδίτσας
Μούστου Γαβριέλα από 8ο 11/θ Δ.Σ. Καρδίτσας στο 2ο 12/θ Δ.Σ. Καρδίτσας
Αποστολόπουλος Σπυρίδων από 1ο 7/θ Δ.Σ. Παλαμά στο 3ο 6/θ Δ.Σ Παλαμά
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΕ 60
Καλύβα Ελένη από διάθεση στο 10ο Ν/Γ Καρδίτσας
Βασιλόγαμβρος Θεόφιλος από διάθεση στο 4ο Ν/Γ Σοφάδων
Χασιώτη Θεοχαρία από διάθεση στο 1ο /θ Ν/Γ Ανθηρού
Μουλαντζίκου Στέλλα από 10ο Ν/Γ Καρδίτσας στο 6ο Ν/Γ Καρδίτσας
Κέλλα Ουρανία από Τ.Ε 2ου Ν/Γ Μουζακίου στο Τ.Ε του 6ου Ν/Γ Καρδίτσας
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΕ 11
Σίσκου Θωμαή από διάθεση στο 2ο 6/θ Δ.Σ. Παλαμά
Αδάμου Δάφνη από διάθεση στο 14ο 10/θ Δ.Σ. Καρδίτσας
Καραγεώργου Δήμητρα από διάθεση στο 4/θ Δ.Σ. Σταυρού
Παπαθανάσης Αλέξανδρος από διάθεση στο 18ο 9/θ Δ.Σ. Καρδίτσας
Αζάς Πέτρος στο 6/θ Δ.Σ Ανάβρας και συμπλήρωση ωραρίου στο 6/θ Δ.Σ. Λεονταρίου
Ρίζος Δημήτριος στο 4/θ Δ.Σ Κέδρου και συμπλήρωση ωραρίου στο 4/θ Δ.Σ. Καλλιφωνίου
Αγγελακοπούλου Έλλη στο 8ο 11/θ Δ.Σ. Καρδίτσας και συμπλήρωση ωραρίου στο 1ο 12/θ Δ.Σ. Καρδίτσας
Πρεβέντης Αθανάσιος στο 4/θ Δ.Σ. Αγίας Τριάδας και συμπλήρωση ωραρίου στο 4/θ Δ.Σ. Μαγούλας
Πλιάτσικας Θωμάς στο 6/θ Δ.Σ Αγναντερού για συμπλήρωση ωραρίου 8 ωρών
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΕ 06
Τσίπρα Αποστολίααπό 6/θ Δ.Σ Καρποχωρίου στο 8ο 11/θ Δ.Σ. Καρδίτσας
Σπύρου Αναστασίαστο 6/θ Δ.Σ Αγίου Θεοδώρου και συμπλήρωση ωραρίου στο 6/θ Δ.Σ. Καρποχωρίου
Θεολόγη Στέλλα στο 11ο 4/θ Δ.Σ Καρδίτσας και συμπλήρωση ωραρίου στο 8ο 11/θ Δ.Σ Καρδίτσας
Αργυροπούλου Πολυξένη από διάθεση στο 2ο 12/θ Δ.Σ. Σοφάδων
Λειβαδίτου Ιωάννα από διάθεση στο 13ο 12/θ Δ.Σ. Καρδίτσας
Στάθα Χριστίνα στο 4/θ Δ.Σ. Κέδρου και συμπλήρωση ωραρίου στο 6/θ Δ.Σ. Καλλιθήρου
Σουλιώτου Εριφύλλη στο 4/θ Δ.Σ Φύλλου και συμπλήρωση ωραρίου στο 6/θ Δ.Σ. Ιτέας
Κρανιώτη Βασιλική στο 6/θ Δ.Σ Ανάβρας και συμπλήρωση ωραρίου στο 6/θ Δ.Σ Λεονταρίου
Μάνου Ευαγγελία στο 6/θ Δ.Σ. Αγναντερού και συμπλήρωση ωραρίου στο 4/θ Δ.Σ. Μαγούλας
Αναστασοπούλου Αγλαϊα από 4/θ Δ.Σ. Κρύας Βρύσης στο 3ο 12/θ Δ.Σ. Καρδίτσας
Ντέλλα Όλγα στο 7/θ Δ.Σ Προαστίου και συμπλήρωση ωραρίου στο 4/θ Δ.Σ Αγίας Τριάδας
Δάϊκου Αικατερίνη στο 6/θ Δ.Σ. Καλλιφωνίου και συμπλήρωση ωραρίου στο 18ο 9/θ Δ.Σ. Καρδίτσας
Πέτρου Θεοδώρα στο 6/θ Δ.Σ Μητρόπολης και συμπλήρωση ωραρίου στο4/θ Δ.Σ. Κρύας Βρύσης
Σπύρου Αναστασία στο 6/θ Δ.Σ Αγίου Θεοδώρου και συμπλήρωση ωραρίου στο 6/θ Δ.Σ Καρποχωρίου
Φούντα Αλεξάνδρα στο 5/θ Δ.Σ Ματαράγκας και συμπλήρωση ωραρίου στο 4/θ Δ.Σ. Κυψέλης
Τσιγγοπούλου Άννα Βασιλική στο 19ο 6/θ Δ.Σ. Καρδίτσας και συμπλήρωση ωραρίου στο 1ο και 12ο Δ.Σ. Καρδίτσας
Καπατσίνα Ελισάβετ στα Ολοήμερα τμήματα των 6/θ Δ.Σ Αγίου Θεοδώρου και Δ.Σ. Καρποχωρίου
ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΕ 16
Μπίμπιλας Αχιλλέας στο 2ο Δ.Σ Παλαμά και συμπλήρωση ωραρίου 1ο&3ο Δ.Σ. Παλαμά και Δ.Σ. Ιτέας
Σαμουηλίδου Θεολογία στο 13ο12/θ Δ.Σ Καρδίτσας και συμπλήρωση ωραρίου στο 6/θ Δ.Σ Αγίου Θεοδώρου
Τσιγάρα Μαρία στο 6/θ Δ.Σ Καρδιτσομάγουλας και συμπλήρωση ωραρίου στο 6/θ Δ.Σ Αρτεσιανού
Γαρδικλή Ευφροσύνη στο 1ο 6/θ Δ.Σ Σοφάδων και συμπλήρωση ωραρίου στο 5/θ Δ.Σ Ματαράγκας
Ζουμπουγιάννη Γεωργία στο 10ο 12/θ Δ.Σ. Καρδίτσας και συμπλήρωση ωραρίου στο 18ο 9/θ Δ.Σ Καρδίτσας
Χατζιαγγελάκη Ασημίνα στο 6/θ Δ.Σ. Αγναντερού και συμπλήρωση ωραρίου στο 7/θ Δ.Σ. Προαστίου
Παραμένουν τα παρακάτω λειτουργικά κενά ΠΕ 16 (Μουσικής)
7ο 12/θ Δ.Σ. Καρδίτσας 21 ώρες
1ο και 2ο 6/θ Δ.Σ Μουζακίου 19 ώρες
4ο 12/θ Δ.Σ. Σοφάδων 10 ώρες
6/θ Δ.Σ. Λεονταρίου 10 ώρες
6/θ Δ.Σ Ανάβρας 10 ώρες
6/θ Δ.Σ Καρποχωρίου 10 ώρες
6/θ Δ.Σ Μαυρομματίου 9 ώρες